6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu ve ilgili yönetmeliklerde yüklenen ‘ iş sağlığı ve iş güvenliği sorumluluklarının ‘ yerine getirilmesi ve iş sağlığı ve güvenliği sektörünün çevre illerde ve Güneydoğuda gelişmesinin ardından 2013 yılında faaliyetlerimize başladık. Kahramanmaraş ve çevre illerde hizmet vermekteyiz. Kaliteli güvenilir hizmetlerimizin sonucu olarak gelen talepleri karşılamak üzere şubeleşmeye doğru gitmekteyiz. Öncelikli şubeleşme hedeflerimiz arasında İstanbul ,Ankara,Konya gibi büyük sanayi kuruluşları yer almaktadır.Bünyemizde Jeoloji,Kimya ,İnşaat ,Çevre ve diğer branşlarda toplam 11 mühendis 5 doktor ile çalışmaktayız.Faaliyet alanlarımız başta maden ,gıda,inşaat,tekstil başta olmak üzere her sektöre hizmet sunmaktayız.Ayrıca firmamız bünyesinde bulunan yetkili acil yardım ambulansı sayesinde olası bir iş kazası durumunda profesyonel kriz yönetimi hakimiyeti ile hastaya hastane öncesi ilk müdahaleyi yapabilmekteyiz.

Önce insan anlayışı ile iş sağlığı ve güvenliğini ek iş olarak görmemekteyiz .Bu bizim profesyonel olarak titizce özveri ile yaptığımız işimiz.Bu yaklaşımla 7/24 uvuz ve can kaybı olmaması için çalışmaktayız.Firmanızın çözüm ortağıyız.

İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI

İş güvenliği uzmanları ile iş ortamı gözetim ve denetimi,

iş güvenliği eğitimleri ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.


İŞ YERİ HEKİMLİĞİ

Uzman hekim kadromuz, çalışanların

iş ve iş riskine bağlı gelişebilecek sağlık sorunlarından korunmaları için hizmetinizde.

 


MOBİL SAĞLIK HİZMETLERİ

İşyerlerinin çalışanlarına meslek hastalığı ile ilgili belirli periyotlar da yaptırmaları gereken tıbbi tahlil ve tetkikleri kendi çalıştıkları.

 

RİSK ANALİZİ

6331 Sayılı Kanuna göre, çalışma ortamlarında potansiyel tehlike ve riskleri somut bir şekilde ortaya çıkarmak amaçlanmaktadır.