Misyonumuz

Dedeoğlu osgb ailesi olarak iş sağlığı ve güvenliği konusunda firmanızın tüm beklentilerini karşılayacak profesyonel ekibimiz ile her zaman yanınızdayız. Firmanızı firmamız olarak kabul eden çalışanınızı çalışanımız olarak gören size biz olarak bakan bir anlayış ile çalışmaktayız. Çalışanınızın ve sizin mesai bitiminde evinize güvenli ve sağlıklı bir şeklide dönmelerini sağlamak temel hedefimiz.

Çalıştığımız firmalara işyeri hekimi temin etmek ve çalışanların İŞE GİRİŞ SAĞLIK RAPORU,AĞIR VE TEHLİKELİ İŞLERDE ÇALIŞABİLİR SAĞLIK RAPORU,YURT DIŞINDA ÇALIŞABİLİR SAĞLIK RAPORU, PERİYODİK SAĞLIK KONTROLLERİ gibi geniş bir yelpazede meslek hastalığını önlemek ve erken teşhis ederek çalışanlarınıza ve size daha kaliteli bir yaşam sunmaktır.

Çalıştığımız firmalara görevlendirdiğimiz iş güvenliği uzmanları ile çalışma ortamında denetimlerde bulunmak ,çalışma alanında ve çalışılan ekipmanda ölçüm ( iş yeri gürültü ölçümü ve haritasının çizilmesi,termal konfor ,organik buhar ölçümleri ,basınçlı kap ,elektrik tesisatı,paratoner gibi ) yaparak olası kaza tehlikelerini önceden görerek tedbir almak ve yaşanacak iş kazasının önüne geçerek çalışanınızın daha güvenli bir ortamda çalışmasını sizinde üretiminizin artmasını sağlamaktır.

İSG çözüm ortağı olduğumuz firmalarda meslek hastalığı ve iş kazaları sonucu meydana gelen çalışanı ve firmayı zarara uğratan kayıp saat ve günün önüne geçmektir.

Bizimle çalışmaya başladığınızda ne demek istediğimizi sizlerde anlayacaksınız. Bizimle görüşmeden karar vermeyiniz. Firmanızın ve çalışanlarınızın sağlık ve güvenliğini riske atmayınız. Sonra çok üzülürsünüz.

İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI

İş güvenliği uzmanları ile iş ortamı gözetim ve denetimi,

iş güvenliği eğitimleri ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.


İŞ YERİ HEKİMLİĞİ

Uzman hekim kadromuz, çalışanların

iş ve iş riskine bağlı gelişebilecek sağlık sorunlarından korunmaları için hizmetinizde.

 


MOBİL SAĞLIK HİZMETLERİ

İşyerlerinin çalışanlarına meslek hastalığı ile ilgili belirli periyotlar da yaptırmaları gereken tıbbi tahlil ve tetkikleri kendi çalıştıkları.

 

RİSK ANALİZİ

6331 Sayılı Kanuna göre, çalışma ortamlarında potansiyel tehlike ve riskleri somut bir şekilde ortaya çıkarmak amaçlanmaktadır.